• +90 531 874 75 07
  • destek@bymorgrup.com
  • Alanya

19 Mayıs 2024 17:53

Büyük siteler, villalar, oteller, termal tesislerin en önemli parçaları havuzlardır. Bymor Grup müşterilerin isteğine göre her türlü havuzu profesyonel ekipleriyle kaliteli malzemelerden oluşan ekipman ile gerçekleştirmektedir. İç mekan kapalı havuzlar ve dış mekan açık havuzlar şeklinde üretim yapılmaktadır.

Havuz yapımı öncelikle betornarme iskeletinin inşa edilmesi ile başlar. Ardından ise havuz içi izolasyon çalışmasın tamamlanması ve ardından ise cam mozaik ve mekanik tesisatın yapılması ile tamamlanır. Havuz yapımına başlamadan önce havuz yapılacak alanın fizibilite çalışmaları da yapılır. Fizibilitenin ardından ise kaba inşaatın başlaması ve şap atılması işlemiyle devam edilir. Tüm bu aşamalar doğru bir şekilde yapıldığında sızma ya da çatlama gibi istenmeyen durumların yaşanması söz konusu olmaz. Bymor Grup olarak hayalinizdeki havuzları inşa ediyoruz.

Açık yüzme havuzları, havuzlar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor Türkiye’de genelde açık yüzme havuzları için 140 cm derinlik tercih ediliyor. Standart ölçüler bu olsa da özel ölçüler ile de yapılması mümkündür. Açık havuzların kullanım amaçları ve yerine bağlı olarak tuzlu su, şebeke suyu ya da termal su kullanımı tercih edilebilir.

Havuzlar sadece yaz aylarında değil kış aylarında da aktif olarak kullanılabilir. Kış aylarında özellikle de kapalı yüzme havuzları tercih ediliyor.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.